W plugawym zaciszu naszych czterech ścian przygotowaliśmy dla wielbicieli grozy ofertę #makethemscared. Co to takiego? Jest to zaproszenie do udziału w zabawie w naszym Domu Strachu w pierwszym rzędzie – w roli aktora. Jako jedyny Dom Strachu w Polsce dajemy możliwość wcielenia się w jednego z naszych potworów i straszenia wybranych przez siebie osób.

Jak to działa? Osoba, która wciela się w jedną z naszych ról otrzymuje niezbędne szkolenie aktorskie. Dowiaduje się jak powinna odgrywać swoją rolę, jakie zasady panują w Domu Strachu, co można robić a czego nie i na końcu ćwiczy swoją rolę pod okiem naszego aktora. Takie szkolenie może się odbyć tego samego dnia przed rezerwacją bądź dzień wcześniej i jest niezbędne, gdyż role w naszym Domu Strachu to coś więcej, niż wyskakiwanie zza rogu. Tak wyszkolona osoba posiada wiedzę i narzędzia, żeby zgotować piekło swoim znajomym (diaboliczny śmiech).

Grupa, jaką może zaprosić uczestnik oferty może składać się maksymalnie z sześciu osób i tylko od niego zależy kogo wybierze. Może to być rodzina, znajomi, mniej lub bardziej lubiane osoby, uwielbiające horrory czy też strachliwe - jednak nie odpowiadamy za rezygnację grupy, która boi się tak bardzo, że nie jest w stanie kontynuować gry. To, czy grupa będzie wiedziała, że będzie straszyła ich znajoma osoba zależy wyłącznie od tej osoby, my nie piśniemy ani słówka.

Nasza oferta występuje w trzech wariantach cenowych, od oferty podstawowej obejmującej wyłącznie szkolenie aktorskie i udział w przejściu jako potwór, po ofertę zawierającą sesję zdjęciową, zdjęcia z monitoringu i krótkie nagranie z przejścia. Polecamy #makethemscared osobom, które kochają horrory, grozę lub Domy Strachów i uwielbiają urozmaicać monotonne życie swoich najbliższych. Po więcej informacji zapraszamy na www.haunted.pl/makethemscared


Wróć do Listy